Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-01-24

„Gražių dainelių daug girdėjau"

Sausio 22 dieną Kauno Mato Šalčiaus gimnazijoje įvyko šeštoji skautiška Dainų Dainelė, kurioje dalyvavo 41 kolektyvas iš visos Lietuvos.

Šį savaitgalį, t.y. sausio 22 dieną, įvyko šeštoji skautiška Dainų Dainelė, kurioje dalyvavo 41 kolektyvas iš visos Lietuvos. Visi sugužėjo į Kauną, Mato Šalčiaus gimnaziją. Ačiū jai, kad jau trečius metus iš eilės priima mus. Konkursas prasidėjo apie 11 valandą. Visi ansambliai, solistai, duetai, trio stengėsi parodyti pačius geriausius savo sugebėjimus. Jiems tai pavyko! Visi buvo nepakartojami!!!

Po 22 kolektyvų pasirodymo buvo pertrauka, per kurią visi susirinko į mokyklos valgyklą ir ten vaišinosi rėmėjų gėrimais, valgė, užkandžiavo. Po pertraukos mus visus pasveikino broliai ir sesės akademikai, sudainavę dainą „Maži jausmai“. Po to vėl tęsėsi Dainų Dainelė.

Po visų kolektyvų pasirodymo žiuri komisija rinko pačius geriausius. Tai buvo labai sunku, nes visi ansambliai turėjo savito grožio, išradingumo. Tuo metu kai kurie dalyviai linksminosi salėje, kiti apsipirkinėjo skautiškoje parduotuvėje, treti užkandžiavo ar šiaip šnekučiavosi su kitais dalyviais. Po valandos vėl visi susirinko į salę sužinoti rezultatų. Vieniems jie buvo laukti, kitiems – netikėti. Bet niekas neliko be apdovanojimų. Visi buvo linksmi, patenkinti, gal truputį pavargę, bet laimingi. Po apdovanojimų visų laukė didelis tortas ir tvarkymasis, kitų – dar ir kelionė į namus...:)

Parengė pat. skautė Sandra