Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-05-08

„Buvo ir bus”

Išaušus labai nepavasariškam, apsiniaukusiam pirmadienio rytui, visi - dideli ir maži, susirinkome Vilniaus traukinių stotyje. Supanti nuostabi nuotaika, šypsenos veiduose prasklaidė visas niūrias mintis apie orą, tad linksmai sėdome į traukinį ir išvykom į Lazdėnus. [img_id]15745[/img_id]

Atvykus stovyklavietėn čia mūsų jau laukė nuo penktadienio stovyklaujantys jūriai. Jie mus pasitiko linksmai nusiteikę ir kupini energijos.

Šiais metais į Bražuolę sugužėjo daugiau nei 150 skautų, bet, reikia pripažinti, kad nepabūgę šaltuko ir žvarbaus vėjo, gan didelę dalį sudarė vilkiukai ir paukštytės.

Džiugu, kad sulaukėme svečių ne tik iš Vilniaus krašto. Į Bražuolę atvyko labia linksmi patyrusių skautų būreliai iš Klaipėdos, Kauno bei Alytaus, o taip pat sulaukėme ir brolio Ado iš Marijampolės krašto, kuris kaskart visus prajuokindavo originaliais šūkiais rikiuotės metu.

Stovyklos programa buvo itin įdomi. Pirmąją dieną laukė visus sudominęs karinis – strateginis žaidimas “Signatarai”, o vėliau – popietė, kurios metu galėjai rinktis siūlomą užsiėmimą. Itin didelį susidomėjimą pritraukė brolio Martyno pravestos alpinizmo pamokėlės. Jų metu po didžiuoju ąžuolu rikiavosi ilga smalsuolių ir norinčiųjų išbandyti eilutė. Kitą rytą visi buvo kviečiami sudalyvauti vyr. sesių sugalvotame kliūčių ruože, kuris taip pat sulaukė daugybės dalyvių.

Stovyklos naktį ilgokai negeso laužai, o miškas gan ilgai skambėjo nuo dainų ir juoko. Nors ir netikėtai pradėjo stipriai snigti, tai nesutrukdė skautišką šeimą papildyti dar keliais naujais skautais...

Patyrusi oro skautė Eglė