Kas Naujo?

Skautų naujienos

2018-05-25

„Nuspalvink Lietuvą“

Projektas

Lietuvos skautija kviečia registruotis į gerojo darbo projektą!

Liepos 9 - 11 dienomis turėsi galimybę suspažinti su Prancūzijos skautais ir suteikti naujų spalvų savo artimo gyvenimui. Kviečiame čiupti savo seses ir brolius, atsiraitoti rankoves ir imti teptuką į rankas - mūsų laukia puikus trijų dienų nuotykis! Bus visko - ir naujų įrankių įvaldymo pamokų, ir šiltų skautiškų vakarų, ir naujų pažinčių. Jei tau jau daugiau nei 15 metųir esi sumokėjęs nario mokėstį, junkis prie darbštuolių brigados ir tu!

Projekto nuostatai:

http://www.skautai.lt/public/js/ckfinder/userfiles/files/NUSPALVINK%20LIETUV%C4%84%20nuostatai%20(1).pdf

Registruokis iki birželio 15 d.:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScm4nqi40uDH42h0rvgWFUC-ZFuZNOakbsNySN3A-UZTb0L1A/viewform?usp=sf_link

Sek naujienas Facebook renginyje:

 

Susitiksime liepos mėnesio viduryje, Kauno skautų name!  Budėk!

Projekto rėmėjai be kurių būtų daug sunkiau įgyvendinti mūsų siekius: