2018-10-22

Skrisk į Los Angeles stovyklą - Big Bear!

Kvietimas dalyvauti atrankoje į Amerikoje vyksiančią skautų stovyklą!

DALYVAUK KONKURSE:

-          jeigu tau ne mažiau kaip 18 metų, bet ne daugiau kaip 29 metai;

-          jeigu tu esi susimokėjęs LS nario mokestį už 2019 m.;

-          jeigu tu esi davęs vyresniojo skauto įžodį arba esi kandidatas/ė;

-          jeigu tu kalbi angliškai daugiau negu „where is camp?“;

-          jeigu tu moki rišti 7 skautiškus mazgus ir 10 skautiškų dainų.

Kada: liepos 7 d. - 20 d. (išvykimas +-2 dienos, grįžimas keletą dienų po stovyklos)

Kur: Los Angeles Stovykla - Big Bear, CA

Kiek skautų iš Lietuvos skautijos dalyvaus? Lygiai 2

Kaina: viza (apie 15,00 Eur.), kelionės draudimas (privalomas, apie 45,00 Eur.), reprezentacinės išlaidos (apie 40,00 Eur.), asmeninės išlaidos.

Ką turi padaryti? Atsiųsti savo skautišką CV ir motyvacinį laišką kodėl būtent TU turi važiuoti į stovyklą Amerikoje. Dokumentus siųsk adresu: pirmija@skautai.lt iki sausio 15 d.

Kas po to? LS Pirmija ir Lietuvių skautų sąjunga atrinks 2 LS dalyvius, kurie šią vasarą turės unikalią galimybę dalyvauti Lietuvių skautų sąjungos organizuojamoje vasaros stovykloje stiprinant bendradarbiavimą ir užtikrinant lietuvybės puoselėjimą.

Ø Po stovyklos LS dalyviai įsipareigoja prisijungti prie LS Pirmijos užsienio reikalų skyriaus ne trumpesniam kaip 2 m. laikotarpiui ir atsakingai ir efektyviai veikti skyriuje.

Ø Iki vasario 1 d. visi konkurso dalyviai bus informuoti ar jie yra atrinkti/neatrinkti vykti į stovyklą.

Ø Jeigu esi atrinktas vykti į stovyklą, tau nupirkti bilietai ir tu nebegali skristi – esi įsipareigojęs padengti visą bilietų kainą.