2019-03-05

SkautAUKIME kartu!

SkautAUKIME kartu! Kvietimas į tarptautinius mokymus!

Aukime kartu! - tai pagrindinis Pasaulinės skautų judėjimo organizacijos (WOSM) Europos regiono organizuojamo renginio šūkis. Renginys skirtas susitikti skautiškų organizacijų atstovams kartu aptarti iškylančius iššūkius, pasidalinto gerosiomis patirtimis, bei sukurti naujas strategijas savos organizacijos augimui.

Informacija apie renginį:

Kada: gegužės 22-26 dienomis;

Kur: Strasbūre, Prancūzijoje;

Kaina: Simbolinis 20,00 EUR mokestis;

Dalyvauti gali: LS narys, susimokėjęs nario mokestį už 2019 m. ir turintis daugiau nei 20 metų. Dalyviai privalo mokėti anglų kalbą.

Po renginio: parengti ataskaitą, straipsnį www.skautai.lt ir ne mažiau kaip 1 metus prisidėti prie LS ŽIS skyriaus veiklos.

Gal būtent tu perskaitei šį aprašymą ir supratai, jog nieko labiau netrokšti, kaip dalyvauti šiame renginyje?

Tuomet nesnausk ir rašyk international@skautai.lt motyvacinį laiškelį, kodėl būtent tu turi vykti į šį renginį. Paskutinė diena laiškelio rašymui: balandžio 1 d.

Daugiau apie renginį skaityti čia: http://www.europak-online.net/event/2nd-growth-event-of-the-european-scout-region/?fbclid=IwAR1hdT05gVnGuwTkK_0qtkerPc_smWgYH3M__1FQBg_Q22bEsajHJsVfm2o