2019-03-05

MoVIS? Kas tai?

Kviečiame į tarptautinius mokymus!

Esi ne kartą šį raidžių junginį girdėjęs? Visi vis kalba apie tai, o tu niekaip negali iššifruoti šio kodo? Netgi matei LS strategijoje šį junginį?

Tuomet ši informacija kaip tik tau!

MoVIS (Management of Volunteers in Scouting), tai mokymai skirti savanoriams dirbantiems su savanoriais.

MoVIS programa skirta aptarti suaugusių narių organizacijoje motyvavimą, darbą su jais, kuo optimalesnės ir kokybiškesnės komunikacijos būdus.

Informacija apie renginį:

Kada: gegužės 23-26 dienomis;

Kur: Taline, Estijoje;

Kaina: Simbolinis 20,00 EUR mokestis;

Dalyvauti gali: LS narys, susimokėjęs nario mokestį už 2019 m. ir turintis daugiau nei 20 metų, bei mokantis anglų kalbą.

Po renginio: parengti ataskaitą, straipsnį www.skautai.lt ir ne mažiau kaip 1 metus prisidėti prie LS ŽIS skyriaus veiklos.

Nori ar turi klausimą? Tuomet nesnausk ir rašyk international@skautai.lt trumpą motyvacinį laišką, kodėl būtent tu turi vykti į šį renginį. Paskutinė diena laiško išsiuntimui: balandžio 1 d.

Lietuvos skautijos buvę LS ŽIS koordinatoriai šiuos mokymus rekomenduoja ;)

Oficiali renginio informacija: http://www.europak-online.net/event/movis-network-meeting-2019-of-the-european-scout-region/?fbclid=IwAR0njlEIZhJIlZGA0zNC1s6NFMB2QRGbIFxlC1yfpqAHSme854DKXMcXqcg