Kas Naujo?

Skautų naujienos

Nuotrauka: Dovydas Beržinis

2020-11-03

Jaunimo savanoriška tarnyba skelbia registraciją į JST programą!

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) kviečia registruotis į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą, kurioje kiekvienas dalyvis turi galimybę ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Nori savanoriauti, tačiau nežinai, kur tai padaryti?

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) kviečia registruotis į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą!

Dalyvaudamas šioje programoje kiekvienas dalyvis turi galimybę ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai 40 val./ mėnesį* savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje, kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

Registruotis galima nuo 2020 m. lapkričio 3 d. iki 2020 m. gruodžio 7 d. 18.00 val.

Registracijos anketą rasi čia: https://jst.jrd.lt/newCandidate

Daugiau informacijos apie JST ieškoti: jrd.lt/savanoryste/jst 
Arba susisiekus su JST programos vadove Sandrai Gaučiūtei
✉️ sandra.gauciute@jrd.lt
📞 863321906