Kas Naujo?

Skautų naujienos

2021-01-07

Lietuvos skautija turi naują vyr. skautininką!

Naujoji Lietuvos skautijos vadovė - vyr. skautininkė sesė Akvilė Bartaševičiūtė!

Šiandien pristatome jums naująją vyr. skautininkę sesę Akvilę Bartaševičiūtę, kuri stoja prie didžiausios skautiškos organizacijos Baltijos šalyse vairo!

Vyr. skautininkas yra žmogus atsakingas už Lietuvos skautijos pirmijos veiklą, jos tiesioginį koordinavimą, atstovauja Lietuvos skautijai valstybiniame ir tarptautiniame lygmenyje, dirba su organizacijos struktūriniais vienetais ir reprezentuoja organizaciją.

Anot Tarybos pirmininkės Rūtos Pupelės tinkamo kandidato paieška buvo LS tarybos prioritetas: ,,Visi gerai suprantame, koks atsakingas darbas laukia naujojo vyr. skautininko, šiais skautiškai veiklai nelengvais laikais, todėl atrankoje pirmiausia ieškojome motyvuoto ir kartu su organizacija pasiruošusio augti sesės ar brolio. Augti ir kartu auginti – vienas iš svarbiausių dalykų Lietuvos skautijoje.  Džiugu, kad sesė Akvilė ėmėsi šios atsakomybės.".

Naujoji vyr. skautininkė Akvilė Bartaševičiūtė teigė, kad vienas svarbiausių jos prioritetų bus darbas su kraštais: ,,Vyr. skautininkas yra, pirmiausia, didelės organizacijos, didelės skautiškos šeimos dalis, todėl man bus labai svarbu išgirsti ir įsiklausyti į skautijos narių patirtis ir prisidėti prie mūsų organizacijos augimo".

Nuo sausio 12 d. A. Bartaševičiūtė tampa laikinai einanti pareigas Lietuvos skautijos vyr. skautininke, iki kol pilnai atitiks LS įstatų ir nuostatų reikalavimus.

Linkime sesei sėkmės, ryžto ir kūrybiškumo toliau auginant Lietuvos skautiją!