Kas Naujo?

Skautų naujienos

Nuotrauka: Denis Vėjas

2021-03-08

Skautiškos veiklos vykdymas karantino metu

*informacija apie veiklų vykdymą bus nuolatos atnaujinama

Broliai ir sesės, atkreipiame dėmesį, kad nuo balandžio 12 d. skautiškų veiklų vykdymas nuotoliniu būdu yra tęsiamas, tačiau leidžiama vykdyti veiklas atvirose erdvėse, kuriose dalyvauja ne daugiau kaip 10 asmenų ir veiklas uždarose erdvėse, kuriose dalyvauja ne daugiau, kaip 5 asmenys ir kievienam iš jų yra užtikrinamas 20 kv. m. plotas. Kontaktines veiklas galima vykdyti tik tose savivaldybėse, kurios yra nurodytos l. e. p. vyr. skautininkės įsakyme dėl skautiškos veiklos vykdymo karantino metu.

Įsakymą apie veiklų vykdymą galite rasti čia.

Primename jums patarimus ir visą sistemą, kaip fizinį skautavimą pakeisti nuotoliniu! 

Jeigu stinga idėjų, minčių ir įkvėpimo planuojant ketvirtį - susipažink su patarimais kaip perkelti skautišką programą į nuotolinę.

Likime namuose. Saugokime save ir kitus.