Kas Naujo?

Skautų naujienos

Nuotrauka: Karolis Mackevičius

2021-03-29

XFM radijas ieško savanorių!

Prisijunk prie XFM radijo komandos!

Ar kada nors pagalvojai, kad  norėtum išbandyti save dirbdamas prie pulto radijo stotyje? O gal tai tavo senas pomėgis, kurį norėtum prisiminti ar žinai žmogų, kuriam tai būtų įdomu? XFM komanda kviečia tave prisijungti ir tapti jų komandos dalimi!

Šiuo metu reikalingi savanoriai galintys dirbti prie pulto radijo studijoje XFM Vilniuje, Pylimo g. antradieniais nuo 19:30 iki 21:10.

Savanoriaudamas išmoksi dirbti tiesioginiame eteryje kaip radijo operatorius:  transliuosi tiesiogines radijo laidas, kursi ir dirbti su radijo šaukiniais, rinksi muziką, kuri skambės radijuje, bei priimsi skambučius į studiją ir skambinsi radijo klausytojams, kai to reikės.

Tapk XFM radijo komandos dalimi ir kurk gražesnes dienas radijo klausytojams!

Turi klausimų? Susisiek su broliu Audriumi Vainoniu socialiniame tinkle Facebook arba telefonu 8 616 11 505.