Nuotrauka: Santa Kupča

2021-03-30

Skelbiamas 16-tojo Pasaulinio skautų Moot Lietuvos delegacijos vadovo konkursas!

Tapk Pasaulio skautų "Moot" delegacijos vadovu!

Kas yra Moot?

"World Scout Moot“ yra vyresnių skautų (tradiciškai vadinamų „Roveriais“) ir kitų jaunų suaugusiųjų skautų renginys, suburiantis iki 5000 žmonių. Renginys suteikia galimybę skautų jaunuoliams susitikti kartu siekiant pagerinti jų, kaip pasaulio piliečių, tarptautinį supratimą.

Kas gali vykti į „World Moot“?

Renginio metu dalyviai turi būti 18-25 metų amžiaus. 26 metų ar vyresni, gali dalyvauti kaip tarptautinės savanorių komandos nariai (IST).

Kaip dažnai vyksta „World Moot“?

Moot vyksta kas ketverius metus vis kitoje šalyje, Pirmasis pasaulinis skautų Moot įvyko Šveicarijoje 1931 metais.  2017 metais Islandija surengė „Moot“, o kitas vyks Airijoje 2022 m. Liepos 18–28 d.

Jeigu tu esi pilnametis Lietuvos skautijos narys, ir manai kad gali vadovauti delegacijai iki balandžio 25 d. atsiųsk savo skautišką CV ir motyvacinį laišką į international@skautai.lt

Su komisijos atrinktais kandidatais susisieksime asmeniškai

Daugiau informacijos tinklalapyje https://www.scout.org/moot arba paštu international@skautai.lt