Kas Naujo?

Skautų naujienos

2021-03-30

Skelbiamas 25-tosios Pasaulinės skautų Jamboree Lietuvos delegacijos vadovo konkursas

Tapk Pasaulinės skautų Jamboree Lietuvos delegacijos vadovu!

Kas yra Jamboree? 

„World Scout Jamboree“ yra didžiausias nuolatinis skautų judėjimo organizuojamas renginys, į kurį susirenka iki 40 000 žmonių iš viso pasaulio. Tai visų pirma edukacinis renginys, skirtas skatinti taiką ir supratimą. „World Scout Jamboree“ apima daugybę įvairiausių veiklų, be to, labai svarbu kasdienis gyvenimas ir bendravimas. 

Kas dalyvauja Jamboree? 

Renginio metu dalyviai turi būti nuo 14 iki 17 metų. Pilnamečiai gali dalyvauti kaip tarptautinės savanorių komandos nariai (IST). 

Kaip dažnai vyksta Jamboree? 

„World Scout Jamboree“ kas ketverius metus vyksta vis kitoje šalyje. Pirmoji pasaulinė skautų jaboree įvyko Anglijoje 1920 m. Paskutinė pasaulinė skautų jamboree vyko Vakarų Virdžinijoje, JAV, 2019 m., O kita - Korėjos Respublikoje 2023 m.

Jeigu tu esi pilnametis Lietuvos skautijos narys, ir manai kad gali vadovauti delegacijai iki balandžio 4 dienos atsiųsk savo skautišką CV ir motyvacinį laišką į international@skautai.lt 

Su komisijos atrinktais kandidatais susisieksime asmeniškai

Daugiau informacijos tinklalapyje https://www.scout.org/25wsj arba paštu international@skautai.lt