Nuotrauka: Vytis Šulinskas

2021-05-03

Prisijunk prie „Skautai neskautams“ stovyklų vadovų komandos!

Kviečiame tapti vasaros stovyklų „Skautai neskautams“ vadovais. Šiuo metu ieškome vadovų I ir II pamainoms liepos 2–8 d. ir 10–16 d.

Stovykloje tu gali būti:

• Skiltininkas – vadovas, atsakingas už 10-ties vaikų grupę;
  • Paskiltininkas – skiltininko padėjėjas (gali būti nuo 16 m.);
  • Medikas (tik I pamainoje – liepos 2-8 d.)
  • Savanoris bet kurioje tave dominančioje srityje: virtuvėje, ūkio komandoje, programoje, dirbant su vaikais. (nuo 16 m., savanoriauti kviečiame visose „Skautai neskautams“ stovyklų pamainose)

Nori prisijungti? Užpildyk anketą ČIA ir su tavimi susisieksime.

SVARBU:

• Norint prisijungti į „Skautai neskautams“ veiklas būtina būti susimokėjus LS nario mokestį už 2021 m.
  • Visi pilnamečiai, dirbantys „Skautai neskautams“ stovyklose, privalo turėti pirmosios medicinos pagalbos, higienos reikalavimų renginiuose, turizmo renginių organizavimo pažymėjimus.
  • Visi dirbantys ir savanoriaujantys yra draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų ir erkių sukeliamų ligų.

Į pirma pamainą trūksta skiltininkų, paskiltininkų, maistininko pagalbininko ir mediko.

Į antrą dviejų maistininko pagalbininkų.

Į trečią 1 maistininko pagalbininko.