Nuotrauka: Donatas Jagucanskis

2021-11-24

„Tikrojo mazgo riterio“ konkursas sugrįžta!

Kaip ir kasmet skelbiame jau tradicija tapusius rinkimus, kurių metu kviečiame išrinkti 2020 m. pačius pačiausius Lietuvos skautijos vadovus.

Tikrasis mazgas – vienas paprasčiausių, bet pačių stipriausių mazgų, naudojamų virvėms surišti. Dėl savo tvirtumo ir paprastumo tikrasis mazgas tapo ne tik svarbiausiu skautiškų mazgų, bet ir savotišku simboliu, reiškiančiu skautų vienybę ir stiprybę vykdant savo pareigas, dėl to tikrąjį mazgą galime pamatyti pasaulinėje skautų emblemoje.

Jau keletą metų Lietuvos skautijoje Tikrojo mazgo ženklais yra apdovanojami vadovai ypatingai pasižymėję per metus ir savo vienetų narių rekomenduojami, kaip PATYS PAČIAUSI tų metų skautų vadovai. Šiuos žmones galima palyginti su tikrais riteriais, o mazgo ženklelis parodo, kad šie sesės ir broliai yra šaunūs skautai ir įkvepiantys pavyzdžiai kitiems.

Taigi, kaip ir kasmet skelbiame jau tradicija tapusius rinkimus, kurių metu kviečiame išrinkti 2021 m. pačius pačiausius Lietuvos skautijos vadovus.

Ar Tavo vadovas galėtų būti:

1. Metų savanoris - vadovas, kuris visuomet pasiruošęs padėti.
  2. Metų alpinistas - nėra tokio medžio, kalno ar tikslo, kurio nepasiektų šis vadovas.
  3. Metų atradimas - vadovas atskleidęs savo naujus gebėjimus.
  4. Metų fotografas - vadovas, kuris visuomet užfiksuoja įsimintiniausias akimirkas ir su savimi visuomet turi fotoaparatą.
  5. Metų iniciatyva - vadovas visuomet turintis naujų minčių ir idėjų bei pasiruošęs veikti.
  6. Metų auksinis protas - vadovas, kuris žino atsakymus į visus klausimus, o jo patarimai - neįkainojami.
  7. Metų šypsena - vadovas, kurio veidą visuomet puošia šypsena.
  8. Metų frazė - vadovas, kurio ištarta frazė žinoma visiems.

Kviečiame balsuoti čia !

Žmogiškųjų išteklių skyrius