Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-08-26

Lietuvos skautijos vadovų sąskrydis

Tęsdami gražią tradiciją, rugpjūčio 24-26 dieną Lietuvos skautijos vadovai rinkosi į vadovų sąskrydį. Iš viso į Nemunaitį, kur prieš 9 metus įvyko tautinė stovykla, susirinko daugiau nei 100 Lietuvos skautijos vadovų iš visos Lietuvos. Tarp dalyvių buvo ir svečių iš Lietuvių skautų sąjungos, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos(LiJOT) atstovų.Sąskrydžio vieta buvo pasirinkta neatsitiktinai – jau kitais metais Lietuvos skautija organizuos tautinę stovyklą, todėl Nemunaitis tapo puikia vieta pristatyti 2008 metų tautinės stovyklos viziją, taip pat pasidalinti patirtimi bei idėjomis, papildyti organizatorių komandą. Be tautinės stovyklos buvo pristatyti kiti skautijos artimiausiu metu laukiantys renginiai bei projektai. Tai pat įvyko Lietuvos skautijos tarybos posėdis, kuriame tikrai dirbta labai daug. Šeštadienio vakarą įvyko 15 naujų skautijos vadovų, gavusių paskautininko laipsnį, įžodis.

Ačiū visiems dalyvavusiems, organizavusiems ir pramogavusiems su tikslu!
Iki pasimatymo vadovų suvažiavime.

Lietuvos skautija