Kas Naujo?

Skautų naujienos

Nuotrauka: Tomas Rimkus

2022-05-10

Studente, ieškai kur galėtum atlikti praktiką ir gilinti savo žinias?

Kviečiame atlikti praktiką Lietuvos skautijoje

Lietuvos skautija jau ilgą laiką suteikia galimybę studentams atlikti praktiką mūsų organizacijoje. Praktikos metu studentams suteikiama galimybė tobulėti ir praktiškai pritaikyti studijų metu įgytas žinias.

Siūlome įvairiapusišką praktiką norintiems įgyti patirties įvairiose srityse, kurios apima nevyriausybines organizacijas, dirbančias su jaunimu. Praktikos metu turėsite galimybę susipažinti su mūsų organizacijos veikla, struktūra, darbo pobūdžiu. Lietuvos skautijoje veikia 7 skirtingi skyriai, kuriuose atrasi sau tinkamą vietą praktikai.

Šiuo metu mūsų organizacija dalyvauja UNICEF ir WOSM projekte, kurio vienas pagrindinių tikslų yra skatinti jaunimo įsitraukimą ir lyderystę, parodyti visuomenei, kad skautai reaguoja į esamą situaciją, padėti Ukrainos vaikams, įtraukiant juos į skautiškas veikas. Mūsų tikslas padėti integruotis nuo karo bėgantiems vaikams ir jaunimui, kviečiantis juos į savo užsiėmimus. Sklandžiai integracijai turime paruošę veiksmų planą, prie kurio prisidėti gali ir tu.

Praktiką atlikti siūlome šiose srityse:

 • Administravimas (Kaunas)
 • Informacinės technologijos (darbas su duomenų baze) (Kaunas)
 • Projektų administravimas-valdymas (Kaunas)
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas (Kaunas)
 • Vidinė ir išorinė komunikacija (Vilnius)
 • Grafinis dizainas, maketavimas (visa Lietuva)
 • Anglų ir ukrainiečių kalbų vertėjai (visa Lietuva)
 • Įvairių socialinių mokslų studentus (praktika atliekama dirbant su įvairaus amžiaus vaikais, suaugusiais, darbas su jaunimo programa) (visa Lietuva)
 • Finansų ir paramos pritraukimas (Vilnius/Kaunas)
 • Renginių organizavimas (Vilnius/Kaunas)
 • Tarptautiniai ryšiai (Vilnius/Kaunas)
 • Rinkodara (visa Lietuva)

Praktikos trukmė derinama individualiai, pagal studento poreikius. Suteikiame praktikai reikalingas priemones.

CV ir trumpą motyvacinį laišką siųsti: el. paštas vaida@skautai.lt