Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-02-23

Skautų slėnyje paminėti BP gimtadienio lankėsi Klaipėdos skautai!

Gražų vasario 22-osios vakarą Klaipėdos skautai susirinko Palangoje, Skautų slėnyje, kuriame paminėjo mūsų įkūrėjo BP gimtadienį. Ėjome per pusnis ir atėjome iki Skautų slėnio, kuris sutemus atrodo ypatingai. Sustojome visi aplink akmenį, ant kurio yra paties BP inicialai, kai jis lankėsi Lietuvoje 1933 metais, tuo metu, kai slėnyje vyko skautų stovykla. Išsirikiavome rikiuotėje, uždegėme žvakutę, kurios liepsna sušildė mus visus ir priminė, kad priklausome pačiai šauniausiai šeimai; išgėrėme karštos arbatos, padainavome, ir dar visi nulėkėme pasižiūrėti, kaip gražiai žiemą, tamsiu paros metu, atrodo jūra... Brolis Marius tarė mums visiems: „Prisilietimas prie akmens – tai tarsi prisilietimas prie istorijos...“ Informavo LS pirmijos atstovė

Gražų vasario 22-osios vakarą Klaipėdos skautai susirinko Palangoje, Skautų slėnyje, kuriame paminėjo mūsų įkūrėjo BP gimtadienį.
Ėjome per pusnis ir atėjome iki Skautų slėnio, kuris sutemus atrodo ypatingai. Sustojome visi aplink akmenį, ant kurio yra paties BP inicialai, kai jis lankėsi Lietuvoje 1933 metais, tuo metu, kai slėnyje vyko skautų stovykla.
Išsirikiavome rikiuotėje, uždegėme žvakutę, kurios liepsna sušildė mus visus ir priminė, kad priklausome pačiai šauniausiai šeimai; išgėrėme karštos arbatos, padainavome, ir dar visi nulėkėme pasižiūrėti, kaip gražiai žiemą, tamsiu paros metu, atrodo jūra...
Brolis Marius tarė mums visiems: „Prisilietimas prie akmens – tai tarsi prisilietimas prie istorijos...“

Informavo LS pirmijos atstovė