Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-02-28

Prisiminus BP gimtadienį!

...kur yra noras,ten yra ir kelias.... Štai šiuos žodžius ištarė žmogus, kuris mums visiems reiškia labai daug... Būten jo gimtadienį ir susirinkome švęsti šaltą, bet saulėtą sekmadienio rytą. Nuo 11.30 skautai ir skautės jau būriavosi Šilo stotelėje; palūkėję iki 12val. visi pajudėjome Sveikatingumo tako link. Net neatidarius oficialiai mūsų šventės visi jau dūko ant kalno. Šiek tiek po 12val. pasigirdo švilpukas, kuris visus sukvietė į rikiuotę. Rikiuotėje dalyvavo visų 3 Vilniaus krašto tuntų atstovai, jūriai bei akademikai. Rikiuotės pabaigoje sulaukėme mylimo ir gerbiamo Saulaičio. Po maldos visi puolė žaisti smagius žaidimus, kuriuos mums pravedė broliai akademikai... Tada – visi ant kalno! Kas ant šaikniuksų, kas ant rogių, kas ant celofano, o kai kurie tiesiog ant užpakalio čiuožinėjo... Po du, po tris... ir po 10... Pirmyn-atgal. Aukštyn-žemyn... Čiuožinėjome ir linksminomės.... Po kiek laiko visi sugužėjome prie laužo, valgėme tortą, gėrėme arbatą. Paistiprinę – vėl visi ant kalno! Dar valandėlė, viena, kita... ir visų užpakaliai buvo mėlyni, kelnės šlapios.... Pavargę, bet puikios nuotaikos visi išsiskirstėme... Puikūs įspūdžiai, smagi nuotaika dar liks mumyse ilgai... Taigi Vilniaus kraštas dar kartelį įrodė, kad moka linksmintis... Ačiū organizatoriams ir visiems nepabūgusiems šalčio. Iki pasimatymo:)**~

...kur yra noras,ten yra ir kelias....
Štai šiuos žodžius ištarė žmogus, kuris mums visiems reiškia labai daug... Būten jo gimtadienį ir susirinkome švęsti šaltą, bet saulėtą sekmadienio rytą.
Nuo 11.30 skautai ir skautės jau būriavosi Šilo stotelėje; palūkėję iki 12val. visi pajudėjome Sveikatingumo tako link.
Net neatidarius oficialiai mūsų šventės visi jau dūko ant kalno.
Šiek tiek po 12val. pasigirdo švilpukas, kuris visus sukvietė į rikiuotę. Rikiuotėje dalyvavo visų 3 Vilniaus krašto tuntų atstovai, jūriai bei akademikai. Rikiuotės pabaigoje sulaukėme mylimo ir gerbiamo Saulaičio.
Po maldos visi puolė žaisti smagius žaidimus, kuriuos mums pravedė broliai akademikai...
Tada – visi ant kalno! Kas ant šaikniuksų, kas ant rogių, kas ant celofano, o kai kurie tiesiog ant užpakalio čiuožinėjo...
Po du, po tris... ir po 10... Pirmyn-atgal. Aukštyn-žemyn...
Čiuožinėjome ir linksminomės....
Po kiek laiko visi sugužėjome prie laužo, valgėme tortą, gėrėme arbatą.
Paistiprinę – vėl visi ant kalno!
Dar valandėlė, viena, kita... ir visų užpakaliai buvo mėlyni, kelnės šlapios....
Pavargę, bet puikios nuotaikos visi išsiskirstėme...
Puikūs įspūdžiai, smagi nuotaika dar liks mumyse ilgai...
Taigi Vilniaus kraštas dar kartelį įrodė, kad moka linksmintis...
Ačiū organizatoriams ir visiems nepabūgusiems šalčio.

Iki pasimatymo:)**~