Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-03-03

Sveikiname Lietuvos skautijos pirmijos pirmininkę Gražiną Kačergytę!

Šią nuostabiai gražią dieną norime nuoširdžiai pasveikinti LS pirmijos pirmininkę, skautininkę, gilvelistę, vyr. sesę ir paprasčiausiai nuostabią merginą bei draugę Gražiną Kačergytę 29-ojo gimtadienio proga! Linkime, kad visi metai būtų tokie saulėti kaip šis rytas ir užtektų jėgų įgyvendinti visas tavo skautiškas svajones! Lietuvos skautijos sesės ir broliai

Šią nuostabiai gražią dieną norime nuoširdžiai pasveikinti LS pirmijos pirmininkę, skautininkę, gilvelistę, vyr. sesę ir paprasčiausiai nuostabią merginą bei draugę Gražiną Kačergytę 29-ojo gimtadienio proga!

Linkime, kad visi metai būtų tokie saulėti kaip šis rytas ir užtektų jėgų įgyvendinti visas tavo skautiškas svajones!

Lietuvos skautijos sesės ir broliai