Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-03-03

Atrankos į „EuroJamboree-2005“ rezultatai

Sveiki, skautai ir vadovai, kurie dalyvavote atrankoje į „EuroJam’2005“. Komisija atrinko 4 skilčių vadovus ir 35 dalyvius į LS delegaciją, kuri bus toliau ruošiama vykti į „EuroJam’2005“. Atrinktųjų dalyvių sąrašas pateikiamas. Visi, kurie rasite save pateiktame sąraše, privalote patvirtinti savo apsisprendimą dalyvauti tolesniame grupės ruošime. Savo patvirtinimą siųskite e-paštu eurojam2005@skautai.lt Dėmesio!!! Vadovai, kurie teikė paraiškas dalyvauti projekte „Euroville“, bus informuoti asmeniškai, kai žinosime, kiek tokių vadovų reikės. Tikimės, kad reikės Jūsų visų. Atrinktiems dalyviams negalint dalyvauti „Eurojamboree-2005“ arba atsisakius, į jų vietą bus kviečiami kiti kandidatai, kurie siuntė paraiškas. Linkime visiems sėkmės ir nuostabaus skautavimo! Atrankos grupės vardu sktn. Saulius J.

Sveiki, skautai ir vadovai, kurie dalyvavote atrankoje į „EuroJam’2005“.
Komisija atrinko 4 skilčių vadovus ir 35 dalyvius į LS delegaciją, kuri bus toliau ruošiama vykti į „EuroJam’2005“. Atrinktųjų dalyvių sąrašas pateikiamas. Visi, kurie rasite save pateiktame sąraše, privalote patvirtinti savo apsisprendimą dalyvauti tolesniame grupės ruošime. Savo patvirtinimą siųskite e-paštu eurojam2005@skautai.lt

Dėmesio!!!
Vadovai, kurie teikė paraiškas dalyvauti projekte „Euroville“, bus informuoti asmeniškai, kai žinosime, kiek tokių vadovų reikės. Tikimės, kad reikės Jūsų visų.
Atrinktiems dalyviams negalint dalyvauti „Eurojamboree-2005“ arba atsisakius, į jų vietą bus kviečiami kiti kandidatai, kurie siuntė paraiškas. Linkime visiems sėkmės ir nuostabaus skautavimo!

Atrankos grupės vardu
sktn. Saulius J.