Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-10-27

Šeštadienį vyko rudeninė kraštų seniūnų sueiga

Praėjusį šeštadienį skautų name Kaune rinkosi Lietuvos skautijos kraštų seniūnai, pavaduotojai ar kraštų/konferencijų atstovai.

Sueigoje dalyvavo:
Mykolas Bialoglovis (Kauno kr. seniūnas)
Laura Liubinaitė (Kauno kr. seniūno pavaduotoja)
Audronė Katilienė (Utenos kr. seniūnė)
Martynas Mikelionis (Vilniaus kr. seniūnas)
Greta Bingelytė (Vilniaus kr. seniūno pavaduotoja)
Edita Prelgauskaitė (Klaipėdos kr. atstovė)
Janina Žvirblytė Paslavičienė (Šiaulių kr. seniūnė)
Nijolė Ruškienė (Telšių kr. seniūnė)
Gytis Ratkevičius (Jūrų skautų konf. atstovas)Susitikimas buvo skirtas aptarti praėjusių metų kraštų veiklas, išanalziuoti pagal kokius organizacijos prioritetus kraštai daugiausiai veikia ir su kokiais sunkumais susiduria. Rudeninėje sueigoje didelę laiko dalį skyrėme kraštų poreikiams išsiaiškinti. Įvertinę vykusias veiklas, išskyrę menkiausiai įgyvendinamus organizacijos strategijoje įvardintus prioritetus kraštuose ir apsibrėžę aktualiausius poreikius, kraštų seniūnai planavo 2009 m. krašto veiklas.

Patvirtinus 2009 m. organizacijos veiklos planą, visi svarbiausi nacionaliniai renginiai kartu su kraštų renginiais bus paskelbti organizacijos internetinėje svetainėje.Dėkojame visiems dalyvavusiems!
Lietuvos skautijos informacija