2010-08-04

Susitinkame vadovų sąskrydyje!

[b]Kaip ir kasmet![/b]

KADA: rugpjūčio 20–22 dienomis. Atidarymas penktadienį 20 val. (registracija prasideda nuo 17 val.), uždarymas – sekmadienį 15 val.

VIETA: Viktorijos ir Antano Bielinių sodyba (Pušyno g. 6, Aukštadvaris, Trakų r., www.bieliniosodyba.lt).

DALYVIAI: visi suaugę (nuo 18 m.) Lietuvos skautijos nariai.

TEMA: „Skautiška akademija“! Pirmą kartą išbandysime atnaujintą Lietuvos skautijos mokymų programą! Vienu metu vyks keletas skirtingų mokymų, kuriuose dalyvaujama pasirinktinai. Kiekvienas vadovas turės galimybę sudalyvauti 2–3 skirtingų kompetencijų mokymuose. Dalyvavusiems bus suteikti pažymėjimai (duomenys bus suvesti sąskrydžiui pasibaigus, pažymėjimai bus perduoti seniūnams jų rudeninės sueigos metu spalio mėn.).

Sąskrydžio organizatoriai pasilieka teisę pakeisti kai kuriuos mokymus, nesusirinkus pakankamai dalyvių.

GYVENIMO SĄLYGOS: atsivežti palapines arba galima nakvydintis kambariuose (vietų skaičius ribotas). Automobilius statyti Pušyno gatvėje bažnyčios prieigose.
Yra krepšinio–tinklinio aikštelė. Už atskirą mokestį galima išsinuomoti valtis, vandens dviračius.

MAITINIMAS: tris kartus per dieną. Reikia turėti savo indus.

DALYVIO MOKESTIS:
20 Lt, jei nakvoja palapinėje
30 Lt, jei nakvoja patalpoje
Toks pat mokestis taikomas ir sąskrydžio dalyvių šeimos nariams.

REGISTRUOTIS iki rugpjūčio 15 d. el. p. info@skautai.lt arba sms žinute tel. 8 614 79646.

Pranešti:
• Vardą, pavardę,
• Kraštą, tuntą, draugovę,
• LS nario pažymėjimo Nr.,
• Tel. Nr.,
• El. pašto adresą,
• 2–3 pasirinktų skilčių pavadinimus (žr. prisegtuką),
• Nakvynė – palapinė ar patalpos (pirmenybė – pirmiems užsiregistravusiems).

NOTA BENE: Sąskrydžio dalyviai turi būti susimokėję nario mokestį už 2010 m. arba sumokėti jį atvykę į renginį.
Sąskrydyje bus galima susimokėti nario mokestį už 2011 m.

RĖMĖJAI: renginį iš dalies remia Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (programa „Lietuvos skautijos regioninės, nacionalinės bei tarptautinės veiklos palaikymas ir efektyvinimas“).

Pirmijos informacija