2011-04-08

Pavasario šventė „Dievui, Tėvynei, Artimui”

Ei, visi visi skautai ir skautės, nuo jauniausių vilkų iki didžiausių skautų vyčių, ar žinote, ką skautai veikia kiekvieną pavasarį? Ogi renkasi į Pavasario šventę!

Šiais metais mus visus bei mūsų draugus kviečia Marijampolė!

Taigi:

Kas? Pavasario šventė „Dievui, Tėvynei, Artimui”.
Kur? Marijampolėje.
Kada? Šių metų gegužės 7 dieną.
Kam? Skautams, tačiau kviečiame prisijungti ir ne skautus!
Kiek kainuoja? LS nariams, sumokėjusiems nario mokestį, – 5 Lt, projekto TAPK nariams bei svečiams – 10 Lt.
Ką veiksime? Labai daug ką, bet labai smagiai:

8.00-10.30 Dalyvių registracija (Marijampolės sav. fojė, J. Basanavičiaus a. 1)
10.30–11.00 Dalyvių rikiavimas
11.00–11.40 Rikiuotė, svečių pristatymas, sveikinimo kalbos (J. Basanavičiaus aikštėje)
11.40–12.00 Eisena į Šv. arkangelo Mykolo baziliką
12.00–13.00 Šv. Mišios
13.00–16.30 Veikla pagal amžiaus grupes

Jaunesnieji skautai (6–10 m.):
Užsiėmimai vyks Rygiškių Jono gimnazijos stadione animacinių herojų tema. Planuojamas spektaklis.

Skautai (10–14 m.):
Numatytas dviejų dalių orientacinis žaidimas mieste. Viena dalis pažintinė, antra – su aktyviomis užduotimis.

Patyrę skautai (14–18 m.):
Numatomas plaukimas baidarėmis, žirgynas, susitikimas su garsiais Marijampolės sportininkais, apsilankymas kareivinėse.

Vadovams, kurie galės palikti vaikus programoje, bei visiems kitiems suaugusiems programa taip pat bus.

16.30–17.30 Vakarienė
17.30–18.30 Atsisveikinimo laužas (Rygiškių Jono gimnazijos stadione)

REGISTRACIJA Į ŠVENTĘ

Vadovai vienetus arba pavienius skautus (jaunesnius nei 18 m.) turi užregistruoti:

* užpildyti registracijos lentelę (prisegtuke);
* iki gegužės 1 d. užpildytas registracijos lenteles siųsti adresu staugaite@gmail.com

Svarbu! Skautai iki 18 m. privalo turėti tėvų leidimą dalyvauti šventėje. Tėvų leidimo pavyzdį galite rasti www.scout.lt → Dokumentai → Tėvams

REGISTRACIJA ATVYKUS Į ŠVENTĘ

Registracija vyks nuo 8.00 iki 10.30 Marijampolės sav. fojė (J.Basanavičiaus a. 1) (autobusai sustoja kultūros centro automobilių stovėjimo aikštelėje). Kiekvienas užsiregistravęs ir sumokėjęs dalyvio mokestį (5/10 Lt) gaus Pavasario šventės atributiką bei visą informaciją apie programą.

SVARBU:

Registracijos metu bus galima susimokėti nario mokestį už 2011 metus!

MAITINIMAS. Pasiskirstę į amžiaus grupes visi gaus sausą davinį (bandelę ir buteliuką vandens), vakarienei bus kareiviška košė.

SU SAVIMI TURĖTI: Lietuvos skautijos nario pažymėjimą, tėvų leidimą (jaunesni nei 18 m.), smulkių pinigų. Dėvėti uniformą.

Ačiū šventės rėmėjams, draugams ir patarėjams Marijampolės savivaldybės administracijai.

Šventė vykdoma įgyvendinant Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamą/dalinai finansuojamą projektą TAPK („Neformaliojo švietimo paslaugų rėmimo sistemos sukūrimas savivaldybėse"), kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.