Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-07-25

Vadovų sąskrydis 2005

2005 m. rugpjūčio 25 - 28 dienomis Andrioniškio miestelyje (Anykščių raj.) vyks kasmetinis Lietuvos skautijos vadovų sąskrydis. Kviečiame dalyvauti vyresnius nei 18 metų vienetų vadovus (draugininkus, tuntininkus ir būtinai – kraštų seniūnus bei pavaduotojus).

Kviečiame atvykti rugpjūčio 25 d., ketvirtadienį, nuo 16 val. ir dalyvauti vadovų stovykloje, kurios atidarymas vyks 21 val. Vadovų stovykla vyks iki penktadienio 21 val., iki sąskrydžio atidarymo. Uždarymas - rugpjūčio 28 d. 16 val. Paaiškinimas, kaip atvykti į stovyklavietę, žemėlapis bei programa pridedami.
Gyvensime stovyklos sąlygomis, t.y. palapinėse, Andrioniškio miestelio pakraštyje – šalia Anykščių šilelio ir Šventosios upės. Taip pat yra numatyta 20 miegamų vietų Andrioniškio mokyklėlėje. Stovykla bus suskirstyta regionais – kraštais. Maistas bus gaminamas centralizuotai – lauko virtuvėje.
Su savimi reikia turėti palapines, miegmaišius ir kilimėlius, indus valgymui, stovyklavimo bei higienos reikmenis. Pravers atsivežtas kirvis, polietileninė medžiaga nuo lietaus daiktams uždengti, puodas arbatai vakare užvirti...
Stovyklos – sąskrydžio nario mokestis yra 30 Lt visam laikotarpiui, nepriklausomai kada atvykstama į renginį (į kainą įskaičiuotas maitinimas, vieta, sąskrydžio atributika ir programa).
Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki rugpjūčio 15 dienos elektroniniu paštu info@skautai.lt arba sms žinute tel. 8 614 79646. Prašome pranešti savo vardą, pavardę, pareigas, vienetą, kuriam vadovaujate bei kontaktinius duomenis.

KAIP PATEKTI Į SKAUTŲ VADOVŲ STOVYKLĄ-SĄSKRYDĮ ANYKŠČIŲ R., ANDRIONIŠKYJE
Geriausias atvykimo kelias – per Anykščius (kelias 121, vėliau pasukant į 175) į Andrioniškį (žr. žemėlapis Nr.1).
Atvykus į Anykščius važiuoti pagrindiniu keliu, sankryžoje, esančioje už „Lukoil“ degalinės, sukti į kairę (žr. žemėlapis Nr.2). Taip pat sekite skautiškus ženklus. Pavažiavus apie 5 km. (pravažiavus geležinkelio sankryžą), dešinėje pusėje pamatysite posūkį į Andrioniškį. Jums reikia atvykti prie Andrioniškio mokyklėlės, kuri yra šalia miestelio bažnyčios, o stovyklą rasite pervažiavę Šventosios tiltą, esantį šalia mokyklėlės ir bažnyčios.

Renginys yra skirtas Lietuvos skautijos vadovams susimokėjusiems nario mokestį už 2005 metus. Taip pat bus galimybė susimokėti nario mokestį sąskrydžio metu.