2011-09-01

VISA PAGALBA ČIA!!!

Džiaugiamės, kad ir Tu jau čia! Naujasis skautatinklis net ir po paleidimo bus toliau tobulinamas, tad iškart įspėjame – gali susidurti su mažais techniniais nesklandumais. Bet čia jau galima smagiai gyventi, tad sveikiname prisijungus ir skubame papasakoti, kas čia kur ir kaip!

DUK

K: Kur redaguoti profilį?

A: Trofėjų kambaryje. Tai lyg tavo skautiškas CV todėl viskas - ir kontaktai ir skautiški pasiekimai padaryti vienoje vietoje

K: Kaip įsikelti profilio nuotrauką?

A: Savo galerijoje susikurk naują albumą. Įsikelk ten nuotrauką ir atsidaręs ją pasirink "padaryti profilio nuotrauka"

K: Ar galiu parašyti asmeninę žinutę?

A: Taip, kairėje, po savo nuotrauka pasirink "žinutės"

K: Kaip pasikeisti statusą?

A: Ant tavo sienos yra kaklaraiščio spalvos juosta. Spragtelk ją kelis kartus ir atsiras statuso įrašymo laukelis!

K: Kur dingo skautiškas paštas?

A: Skautiškas paštas, kaip ir seniau pasiekiamas adresu pastas.skautai.lt

Tam, kad greičiau apšiltum kojas, siūlome įgyti Smalsuolio – greituolio specialybę. Jos reikalavimai labai paprasti:

1. Susikurti pilną savo profilį.
  2. Paspausti visus įmanomus mygtukus ir susipažinti su kiekvienu skautatinklio kampeliu.
  3. Patikrinti 5 draugų profilius ir pasisveikinti su jais.
  4. Pasikeisti statusą.
  5. Įkelti savo skautišką nuotrauką ir pasirinkti ją pagrindine.
  6. Prisijunkti prie savo krašto projekto.
  7. Kai jau tikrai viskas padaryta – užsidėti smalsuolio – greituolio specialybę.

Visus iškilusius klausimus gali užduoti tam skirtame projekte „Pagalba naujokams“.

Taip pat drąsiai kreipkitės į skautatinkliečius: Jorę, Laimą, Almantą, Viktoriją, Saulių, Povilą, Betą Rūtą, Edviną, Luką

Su pagrindinėmis naujovėmis gali susipažinti šių skaidrių pagalba:

Skautatinklio pristatymas
View more presentations from skautai
Kai viską apsižiūrėsi, gali pradėti laikytis "Skautatinklio Magelano" specialybę!
Reikalavimai:
  1. Susikurti pilną profilį
  2. Užsidėti skautišką profilio nuotrauką
  3. Pasikeisti savo statusą į „Aš skautatinklio Magelanas!“
  4. Susikurti skautiškų nuotraukų albumą ir nusifotografavus tema „Skubu prie internetinio skautiško laužo“ įsikelti nuotrauką į galeriją.
  5. Parašyti ir įkelti po  straipsnį temomis:
    1. Mano skautiškos  vasaros įspūdžiai
    2. Mano mylimiausias vadovas arba skautamokslio patarimai arba Jei būčiau vyr. skautininkas...
    3. Laisva tema
Skautatinklio komanda