Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-09-02

Skautatinklio gimtadienio nuotykiai

Nei iš šio, nei iš to rugsėjo 1-osios vakare prie Baltojo tilto Vilniuje susirinko galybė skautų. Buvo čia ir paukštyčių, buvo ir Tarybos narių. Praeiviai stebėjosi ir dairėsi, nesuprasdami, ko čia tie skautai nerimaudami trypčioja...

O trypčiojo skautai todėl, kad nerimavo prieš linksmąją Skautatinklio gimtadienio akciją – didžiulį SKAUTAI.LT! užrašą ant Neries šlaito! Trypčiojo ne be reikalo – juk skautai ir buvo ta medžiaga, iš kurios vėliau atsirado užrašas!Sudėlioję užrašą, visi drauge žengėme link Vilniaus skautų centro. Čia dalyvių laukė gimtadienio tortas su arbata bei gėrimais ir... STAIGMENA: atnaujintos ir papildytos oficialios Lietuvos skautijos svetainės atidarymo ceremonija! Taigi Vilniaus skautai visi drauge paleido į internetą jaunesnįjį Skautai.lt brolį - Scout.lt svetainę.

Deja, skautų centre nebuvo interneto... Bet skautai nenustoja vilties, be to, jie turi SkautWAP'ą! Taigi oficiali organizacijos svetainė Scout.lt buvo paleista ne kaip kitaip, o per mobilųjį telefoną!

Vėliau skautai.lt komanda visiems susirinkusiems įteikė mažas atminimo dovanėles – siuvinėtas Skautatinklio emblemas.

Dėkojame visiems dalyvavusiems! O Skautatinklio komanda pažada, kad ir toliau augins mūsų visų mylimą Skautatinklį!