2004-11-02

Lietuvos skautijos vadovų suvažiavimas Panevėžyje. Naujausia informacija.

Lietuvos skautijos vadovų suvažiavimas vyks šių metų lapkričio mėn. 5-7 dienomis Panevėžyje, Juozo Balčikonio gimnazijoje. Suvažiavimo metu bus pristatytos 2002 – 2004 metų Tarybos, Pirmijos bei Kontrolės komisijos ataskaitos, renkama kitos kadencijos Taryba bei komisijos, analizuojama bei tvirtinama Lietuvos skautijos 2004 – 2010 m. strategija, pristatomos Pirmijos skyrių bei kraštų veikla ir galimybės.

Suvažiavimo metu vadovams bus dalinami „Vadovų segtuvai“ su visa reikalinga informacija.
Visa oficiali informacija apie suvažiavimą bus talpinama Lietuvos skautijos organizacijos svetainėje www.scout.lt ir išsiųsta paštu registruotiems vadovams.

DALYVIAI

Į suvažiavimą kviečiami visi organizacijos nariai (vadovai), kurie, remiantis struktūriniais nuostatais, turi balsavimo teisę. LS nariai, neturintys balsavimo teisės gali suvažiavime dalyvauti kaip svečiai. Svečiai asmeniškai pasidengia maitinimo išlaidas (maitinimas 1 dienai – 10 Lt).

PASIRUOŠIMAS SUVAŽIAVIMUI

Vadovams:
Prašome patikslinti Jūsų vadovaujamo vieneto vadovų sąrašus, kitaip smulkesnė informacija apie LS vadovų suvažiavimą gali nepasiekti visų vadovų.
Taip pat prašome pasitikslinti ar į sąrašus nepamiršote įtraukti naujų vadovų arba pranešti apie sąrašuose padarytus pakeitimus.
Sąrašų patikslinimus prašome atsiųsti elektronine forma adresu: info@skautai.lt.
Kas neturi galimybės atsiųsti elektronine forma, siųskite adresu: Trakų g. 18, LT-44236 Kaunas arba faksuokite nr. 8-37 422002.
Seniūnams:
Kiekvienas kraštas yra prašomas atsivežti savo krašto veiklą pristatančią medžiagą (nuotraukas, lankstinukus ir kt. ). Ją galėsite patalpinti tam specialiai skirtoje vietoje.
Dėmesio!!! Siūlomus įstatų pakeitimus bei siūlomus kandidatus į LS tarybą bei Etikos ir Kontrolės komisijas (reikalavimai siūlomiems kandidatams turi atitikti struktūrinius nuostatus) prašome siųsti į Nacionalinį biurą Trakų g. 18, LT-44236 Kaunas, tel./fakso nr. 8-37 422002 arba elektroniniu paštu info@skautai.lt. iki lapkrčio 1 d..

Vykdoma išankstinė dalyvių registracija,
todėl prašome visus iki lapkričio 3 d. užsiregistruoti Nacionaliniame biure telefonu 8 37 422002 kiekvieną dieną nuo 16 val. arba
elektroniniu paštu info@skautai.lt
(registruojantis nurodyti vardą, pavardę, vadovaujamą vienetą ir pareigas).
Jei Jūs sužinotumėte, kad yra tokių vadovų kurie turi teisę dalyvauti LS vadovų suvažiavime ir negavo šio laiško, kuo greičiau praneškite šitą informaciją elektroniniu paštu info@skautai.lt

KAIP ATVYKTI ir KUR GYVENSIME

Adresas: J. Balčikonio gimnazija, Respublikos g. 47 Panevėžys. Su savimi reikia turėti miegmaišius ir kilimėlius. Nakvosime gimnazijos sporto salėje. Šalia salės yra įrengti persirengimo kambariai ir atnaujintos prausimosi kabinos, kuriomis galima bus naudotis. Daiktus bus galima laikyti gimnazijos klasėse – kiekvienam kraštui bus skirta po atskirą klasę.
Yra galimybė gyventi Moksleivių bendrabutyje (Panevėžio kolegijos bendrabučio adresas: Klaipėdos g. 31, telefonas 8-45 439704. Kaina vienam žmogui - 20 Lt dienai – organizacija nefinansuoja)
Žemėlapis kaip atvykti prisegamas (žr. žemiau).

DIENOTVARKĖ

Penktadienis:
18.00 - 19.30 Registracija
20.00 Atidarymas, sveikinimai, iškilmingas priėmimas, iškilminga vakarienė.

Šeštadienis:
Registracija vyksta iki 11 val.
9.00 Pusryčiai
10.00 Prezidiumo, sekretoriato ir balsų skaičiavimo komisijos rinkimai
10.30 Tarybos, Pirmijos, Etikos komisijos ir Kontrolės komisijos ataskaitos
11.30 Kavos pertraukėlė
12.00 Įstatų pakeitimai / LS Strategija
13.30 Pietūs
15.00 Įstatų pakeitimai / LS Strategija
16.30 Kavos pertraukėlė
17.00 Etikos ir Kontrolės komisijų rinkimai
18.30 Vakarienė
20.00 Spektaklis

Šeštadienį foje bus pristatomas SKAUTATINKLIS. Bus nusifotografuoti skaitmeniniu aparatu ir savo foto įsidėti į savo asmeninį puslapį skautai.lt

Sekmadienis:
Registracija vyksta iki 11 val.
8.30 Pusryčiai
9.30 Mišios