Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-09-27

Stovykla “Trys plunksnos”

Taigi… liepos pradžioje išdūmėme į Šiaulių krašto stovykla. Mūsų stovykloje susitiko: Šiaulių, Joniškio, Kuršėnų draugovės. Susitiko seniai matyti draugai.

Per pirma laužą pas mus į stovyklą atvyko Kristupas Kolumbas -atvežė mums daug dovanų ir šiaip buvo linksma.Kita diena vadinosi “ŠIAURĖS PAŠVAISTĖ”, tą dieną buvo labai linksma. Todėl, kad buvo linksmieji kalniukai su Fairy!!! Tai buvo linksmas užsiėmimas - visi sustojo eilute ir laukė savo eilės čiuožti kalniuku. Buvo tiesiog nuostabu! Visi muilinuoti ir putoti bėgome į ežerą nusiprausti.Kita diena vadinosi ”AMAZONĖS DŽIUNGLĖSE”. Ta diena buvo paskelbta oficiali purvo diena - susiskirste į grupeles bėgome kliūčių ruožą kuriame buvo 9 punktai - laužo kūrimas, lindimas, šokinėjimas, lipimas medžiu ir šokimas į purvą. Jausmas ir kvapas tiesiog akinantis… nėra ko pridurti. Dar buvo ėjimas vandeniu ir pagaliau tas išsvajotas skaniai kvepiantis purvas! Buvo keletas virvelių, per kurias reikėjo perlysti - pirmos aukštis 20 cm (visai nieko), antros jau 15 cm (jau darosi baisiau), trečios 10cm (prasideda įdomumas), o paskutiniosios buvo 5 cm. Ir kaip jūs manot, kas lieka? Vienas, du, trys, ir neriam! Tai kaip buvau atidaryta burna, taip ir nėriau.LINA URBANOVIČIŪTĖ