Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-03-22

LS Kauno krašto stovykla „Devynių drakonų upė“ - REGISTRACIJA

Raudonam saulės diskui pakilus aukštai virš horizonto, ir klykiančioms gervėms pranešus apie pavasarį Devynių drakonų upę kaustę ledai pajudėjo. Vos per vieną naktį griaudami besikemšančių upės lyčių sangrūdas pasirodė tamsūs upės vandenys. Tai buvo Ženklas...

 Penglai salos valdytojas Daimyo kartu su Šiogūnais, apžvelgę sprogstančius sakurų pumpurus ir peržiemojusią girią nusprendę, kad sala jau yra pasiruošusi priimti garbius svečius iš didžių pietryčių Azijos šalių... Svečius, kuriems auksiniai Devynių drakonų upės vandenų skalaujamos salos vartai į paslapčių pasaulį atsivers 2012 liepos 5 dieną. O ant milžiniškų vartų aukso raidėmis žėrės žodžiai:

Mano tikslas – tiesa,
mano padėjėjas – dorovingumas,
mano atrama – žmogiškumas,
mano atokvėpis – menai.

 Tik šiuos žodžius supratę skautai galės įžengti į patį šauniausią nuotykį jų skautiškame gyvenime.

 

KAS: LS Kauno krašto stovykla „Devynių drakonų upė“

KADA: 2012 liepos 5-12 dienomis.

KUR: Merkinė, Varėnos raj.

Koordinatės: 54.154468, 24.17989‎ (google Maps);

+54° 9' 16.08", +24° 10' 47.24"

KAINA: Stovyklos mokestis vienam žmogui:

  • mokant iki gegužės 1 dienos – 40 litų,
  • mokant iki birželio 1 dienos -50 litų,
  • mokant iki liepos 5 dienos – 70 litų.

Vienos dienos mokestis stovykloje – 20 litų.

Esant dviems skautams iš vienos šeimos, mokestis vienam žmogui – 30 litų (iki gegužės 1d.),

esant trims skautams iš vienos šeimos, mokestis vienam žmogui 25 litai (iki gegužės 1d.).

 Stovyklautojai stovyklos teritorijoje gali stovyklauti tik vienetais – tuntais (t.y. būdami vieno iš vienetų sąrašuose ir vadovaujami už juos atsakančio vieneto vadovo). Vienetai rūpinasi dalyvių maitinimu.

Stovykloje dalyvauti gali tik LS nario mokestį susimokėję skautai.

Stovyklos taisyklės ir registracijos forma

Tėvų leidimas nepilnamečiams

 

Informacija dėl registracijos: el.paštu visvarz@ktu.lt arba 8-699-82870

Stovyklos viršininkas

pask. fil. s.v. Visvaldas Varžinskas