Ką veikti?

Renginiai

Europos Jamboree perkelta į 2021 m.!

Lietuvos skautija kviečia prisijungti prie LS delegacijos į Europos Jamboree, kuri vyks 2020 metų liepos 27 – rugpjūčio 6 dienomis Gdanske, Lenkijoje. Stovyklausime Sobieszewo saloje, kurios krantus skalauja Baltijos jūra bei Vistula upės delta.  Stovyklos idėja orientuota į kovą su klimato kaita o programa susidės iš 3  žingsnių:

  1. Saves pažinimas, savo galimybių išbandymas, naujų įgūdžių įgavimas.
  2. Aplinkos pažinimas, susipažinimas su vietinė bendruomene ir pasauliu. Programa paremta darnaus vystymosi tikslais (SDGs).
  3. Veiksmas! Žinant savo galimybes ir pažįstant aplinką, galima pradėti veikti, kuriant geresnį pasaulį.

Stovykloje gali dalyvauti Lietuvos skautijos nariai nuo 14 metų. Vienas vadovas į stovyklą keliauja su 9 vaikais nuo 14 iki 18 metų. Dalyviai, kuriems stovyklos metu bus 18 metų, stovykloje dalyvaus kaip tarptautiniai savanoriai (IST), kurie ne tik turės savo programą stovyklos metu, bet ir galimybę sudalyvauti pažintinėje nautykių programoje Lenkijoje prieš stovyklą.

Registracija vyksta iki 2019 gruodío 15 d. (mokestį reikia sumokėti iki 2020 kovo 15 d.)

Stovyklos kaina: vaikams ir vadovams - 360 EUR, IST – 315 EUR (į stovyklos kainą neįskaičiuota kelionė )

Žvilgtelti į stovyklos smagumus galima čia: https://www.youtube.com/watch?v=bDcIS-1dDvk&t=28s

Registracija ir daugiau informacijos: s. Monika m.a.paulauskaite@gmail.com