Ką veikti?

Renginiai

Kada? Spalio 23-24 dienomis

Kur? Lietuvos skautijos nacionalinėje būstinėje, Kaune, Trakų g. 18.

Kam skirta? Suaugusiems žmonėms, norintiems sužinoti skautiško judėjimo prasmę

Apie ką? Mokymuose kalbėsime apie skautišką ideologiją, judėjimo įkūrimo istoriją, skautiško metodo principą ir tikslą, susipažinsime su rikiuote, pagrindiniais mazgais, uniforma. Kalbėsime apie LS struktūrą ir Ne(s) svarbu modulį (saugios skautiškos aplinkos užtikrinimą).

Mokymų kaina? LS nariams, susimokėjusiems nario mokestį už 2021 m. – 10. Ne LS nariams mokymų kaina – 20 EUR. Mokestis pervedamas į sąskaitą: LT85 7290 0000 0060 6974. Gavėjas: Lietuvos Skautija. Paskirtis: (Vardas, Pavardė).

Registracija vykdoma užpildant google formą: https://forms.gle/rw7XJShvAG99NWoc7 iki spalio 20 dienos.

 

Kontaktinis el. paštas – mokymai@skautai.lt