Ką veikti?

Renginiai

Kas yra europos skautų ir skaučių akademija?

Akademija tai unikalus skautų ir skaučių renginys skirtas suteikti dalyviams aukštos kokybės mokymo ir bendradarbiavimo galimybes, susijusias su pagrindiniais WAGGGS ir WOSM Europos regionų prioritetais.

Kas dalyvauja europos skautų ir skaučių akademijoje?


Renginyje gali dalyvauti visi, einantys pareigas nacionaliniu ar regioniniu lygmeniu Lietuvos skautijoje.


Kokios europos skautų ir skaučių akademijos temos?


Renginio metu dalyviai galės pasirinkti mokymosi kelius. Galima rinktis iš įvairių užsiėmimų, diskusijų ir dirbtuvių, taip sudarant savo asmeninį planą, kuris atinka jų pareigas ir konkrečius poreikius. Yra siūlomas platus užsiėmimų, skirtų skirtingoms darbo sritims, spektras vienu metu.

Norėtum dalyvauti? Susisiek su užsienio ryšių skyriumi el. paštu international@skautai.lt


Naujausia informacija apie tarptautines galimybes Lietuvos skautijos Užsienio ryšių skyriaus facebook grupėje

Renginio nuoroda