Ką veikti?

Renginiai

Kas yra Jamboree?


„World Scout Jamboree“ yra didžiausias nuolatinis skautų judėjimo organizuojamas renginys, į kurį susirenka iki 40 000 žmonių iš viso pasaulio. Tai visų pirma edukacinis renginys, skirtas skatinti taiką ir supratimą. „World Scout Jamboree“ apima daugybę įvairiausių veiklų, be to, labai svarbu kasdienis gyvenimas ir bendravimas.

Kas gali dalyvauti?


Renginio metu dalyviai turi būti nuo 14 iki 17 metų. Jei jums yra 18 ar daugiau metų, galite dalyvauti kaip tarptautinės savanorių komandos narys (IST).

Kaip dažnai vyksta Jamboree?
„World Scout Jamboree“ kas ketverius metus vyksta vis kitoje šalyje. Pirmoji pasaulinė skautų jaboree įvyko Anglijoje 1920 m. Paskutinė pasaulinė skautų jamboree vyko Vakarų Virdžinijoje, JAV, 2019 m., O kita - Korėjos Respublikoje 2023 m.

Norėtum dalyvauti? Susisiek su užsienio ryšių skyriumi el. paštu international@skautai.lt
Naujausia informacija apie tarptautines galimybes Lietuvos skautijos Užsienio ryšių skyriaus facebook grupėje

Renginio nuoroda