2015-10-10

Skilčių metai!

Visus metus mūsų laukia skilčių tema! Daugybė iššūkių, nuotykių ir artimų brolių bei sesių.

SKILČIŲ METAI!

Registracija:

Pirmojo etapo registracija uždaryta. Registracija į antrąjį etapą prasidės po „Gražių dainelių daug girdėjau'2016“ konkurso (2016-01-16).

Dalyvavimas:

Šiame etape, su savo skiltimi, turėsite tris kartus atiduoti raportą krašto ar konferencijos skilčių koordinatoriui apie skilties sueigas.

Kaip atiduoti raportą? Labai paprastai - užpildyk raporto atidavimo formą: https://goo.gl/QSGMwN

Lapkričio 1 d. - pirmų trijų suiegų raportų atidavimo koordinatoriams pabaiga.
Lapkričio 10 d. - sueigų vertinimo, geriausios sueigos ir kitų pastebėjimų skelbimas.

Gruodžio 1 d. - kitų trijų suiegų raportų atidavimo koordinatoriams pabaiga. Naujų sueigų pasiūlymų paskelbimas.
Gruodžio 10 d. sueigų vertinimo, geriausios sueigos ir kitų pastebėjimų skelbimas.

Sausio 1 d. - paskutinių trijų suiegų raportų atidavimo koordinatoriams pabaiga. Naujų sueigų pasiūlymų paskelbimas.
Sausio 10 d. sueigų vertinimo, geriausios sueigos ir kitų pastebėjimų skelbimas.

Sausio 16 d. - „Gražių dainelių daug girdėjau'2016“ finalas ir etapo galutinių rezultatų paskelbimas, apdovanojimai, šventė!!

Bendrai apie konkursą:

Šiais metais susitelksime į skiltis - visiems daug kartų girdėtą, tačiau ne retai, realybės nepasikiantį patį šauniausią būdą skautauti! Skilčių konkursas padės jūsų skilčiai susikurti, susigyventi ir šauniai pastovyklauti.

Konkursas vyksta:
- 3 etapais. Tad nepasisekus pirmame etape arba nespėjus prisijungti turėsit dar porą galimybių.
- 3 kategorijose. Kiekvieni rungsis su sau lygiais.
- Kraštais / konferencijomis, o taip pat ir tarp kraštų / konferencijų. Įdomu, kuris kraštas ar konferencija turi stipriausias skiltis?

Etapai:

Etapas Tema Nuo Iki
I   etapas Kuriame skiltį! Spalio pradžios „Gražių dainelių daug girdėjau'2016“
II  etapas Mes - tikra skiltis! Sausio vidurio Pavasario šventės
III etapas Pasiruošiam ir stovyklaujam! Gegužės pradžios Rugpjūčio pabaigos